SākumlapaJūsuLapas karte En
Sākums > BalticGrid II projekts > SigmaNet, kā jau katru gadu, piedalās TERENA Tīklošanas konferencē 2009 (TNC 2009 - TERENA Networking Conference 2009), kuru šogad organizē Malagas Universitāte sadarbībā ar RedIRIS, Spāņu nacionālo zinātnes tīklu. Konference norisinās Malagā no 8.-11. jūnijam.  
SigmaNet, kā jau katru gadu, piedalījās TERENA Tīklošanas konferencē 2009 (TNC 2009 - TERENA Networking Conference 2009), kuru šogad organizē Malagas Universitāte sadarbībā ar RedIRIS, Spāņu nacionālo zinātnes tīklu. Konference norisinājās Malagā no 8.-11. jūnijam.
Šoreiz konferencē tika pārstāvēts projekts BalticGrid-II un tā ietvaros veiktie pētījumi TCP protokola veiktspējas uzlabošanai. Prezentētais TCP veiktspējas testu plakāts pieejams apskatei šeit.


TERENA konferences vairāk kā divas desmitgades ir bijušas Eiropas pētījumu un zinātnes attīstības centrā. Šī gada konferences tēma "Virtualitāte Realitātē" ('Virtuality into Reality').

Sīkāka informācija par konferences programmu kā arī atsevišku sesiju video pieejami konferences mājas lapā - http://tnc2009.terena.org/